Year
Club
Service
Community
Service
International
Service
Vocational
Service
1949-50 Allan McHardy Gordon Wright Russ Savige  Ivan Paull
1950-51 Jack Edwards Allan McHardy Jack Gleeson Jim Gleeson
1951-52 Jack Gleeson   Claude Staff Len Skidmore
1952-53 Jim Gleeson Bernie Harington Russ Savage Allan McHardy
1953-54 Bernie Harington Jack Gothe Neil Sumpter  
1954-55 Chris Wilcox Wal Bennie Russ Savage Jack Edwards
1955-56 Claude Staff Henry Kirkwood Ellas Greenwood Allan McHardy
1956-57 Ellas Greenwood John Carter Chas Rutter Geo. Gullick
1957-58 No Report      
1958-59 Val Allison Laurie Le Get Jack Edwards Jim Braden
1959-60 Laurie Le Get John Dwyer Ludy Kelsen Ted Bowley
1960-61 Ludy Kelsen Bill Langford John Dwyer Wal Grebert
1961-62 John Dwyer Jim Lawler Bruce McIver Norm Robinson
1962-63 Col Alison Bruce McIvor Tom Jenkins Phil Mannes
1963-64 Leo Dicker  John C. Dwyer John Woof  Arthur Tuck
1964-65 Henry Kirkwood  Rick Richards Ken Conquest  John Bishop
1965-66  Bruce McIvor Leo Dicker Alby Howlett Doug Manley
1966-67 Brian O'Reilly Ludy Kelsen  Alan Ormond Jim Lawler
1967-68 Ludy Kelsen Peter Ives Cedric Hall Bob Dunkley
1968-69 Brian O'Reilly Matt Broeron Harry Long Geoff Fowler
1969-70 Len Duffin Tom Allen Alan McHardy Matt Broeron
1970-71 Allan Ormond Bev. Clark  Ern McMullen John S. Dwyer
1971-72 Rick Richards Neil Tresidder David Richards Bill Shaw
1972-73 Matt Broeron David Richards Chas Robertson Jim McAllister
1973-74
Neil Tresidder
Charles Witts Frank Paynter Ray Larsen
1074-75 David Richards Henk Van Tholen Allan McHardy Ray Broeron
1975-76 Jim McAllister Noel Albury Wim Detering Bob Pugsley
1976-77 Frank Paynter Graeme Ryland David Power Col Foster
1977-78 David Richards/D. Power Chas Robertson Julian Yeatman Charles Witts
1978-79 Neil Tesidder Clive O'Donnell Val McGoldrick Frank Adams
1979-80 Charles Witts Walther Koolen Ross Maxfield Tom Allen
1980-81 Tom Allen Frank Adams Wal Beilhartz Peter Lerstang
1981-82 Walther Koolen Graeme Ryland Wim Detering Gerard Witts
1982-83 Graeme Ryland Bill Larkin Jim McAllister Frank Waterton
1983-84 Bill Larkin Col Ashby Bill Pollock Matt Broeron
1984-85 Clive O'Donnell Chris Lampel Peter Lerstang Wayne Pollock
1985-86 Bill Pollock Doug Cooney Ben Verschuur Bryon Puddy
1986-87 Doug Cooney Chris Brown Bryon Puddy Kevin Clarke
1987-88 Bryon Puddy Neil Tresidder Steve Akers/R. Bruce Ian Quake
1988-89 Peter Euman Dave Chapman Robert Bruce Chas Witts
1989-90 Ben Verschuur Evan Platschinda Walther Koolen John Verhoeven
1990-91 Ben Verschuur Ron Pattison Michael Koch Bob Pugsley
1991-92 Evan Platschinda Brooke Passlow Clive O'Donnell Bill Pollock
1992-93 Ron Pattison Julian Yeatman Ed. Achorn Dave Wood
1993-94 Michael Koch Dave Wood Ed. Achon Geoff Somerville
1994-95 Geoff Somerville Ken MacGregor Bruce Paull Charles Witts
1995-96 Geoff Somerville Pash Demagistris Bill Pollock Neil McCluskey
1996-97 John Verhoeven Dennis Bodak George Ballard Bruce Paull
1997-98 Ed. Achorn Dennis Bodak George Ballard Graham Norton-Old
1998-99 Dave Wood Ray Hoey Steve Micah John Pascoe
1999-2000 Ken MacGregor Evan Platschinda Bruce Paull Chris Lampel
2000-01 Dave Wood Ray Hoey Steve Micah John Pascoe
2001-02 George Ballard Evan Platschinda Len Cairns  John Hutchinson
2002-03 Barry Dunstan Michael Koch Len Cairns Ray Hoey
2003-04 John Pascoe Peter Wells   Lorraine Backman
2004-05 Diane Wilkinson Ray Hoey Bruce Paull Laurie Huffer
2005-06 Alan Sinnott Dave Wood Michael Koch Roger Taylor
2006-07 Len Cairns  Ken MacGregor John Hutchinson Ed. Achorn
2007-08 Neil Thompson Lyn Cassar John Hutchinson Ed. Achorn
2008-09 Roger Taylor Bruce Paull Diane Wilkinson Linda Kruga/R. Maxfield
2009-10 Wendy Farmer Len Cairns Michael Koch Ross Maxfield
2010-11 Pash Demagistris Alan Sinnott David Prust Len Cairns
2011-12 Peter Kingsbury Daniel Barry David Prust/M. Koch Rhonda Crooks
2012-13 Pash Demagistris Daniel Barry  Michael Koch Rhonda Crooks
2013-14 Kishor Manani Alan Bishop Daryl Larsen Maureen Waddell
2014-15 Michael Koch Alan Bishop Wendy Farmer Diane Carsen
2015-16 Len Cairns Pash Demagistris Peter Kingsbury Helen Morrison
2016-17 Bryon Puddy Alan Bishop Peter Kingsbury Helen Morrison
2017-18 Peter Kingsbury Alan Bishop Peter Kingsbury Robin Noakes
2018-19 Helen Morrison  Ross Maxfield Len Cairns Robin Noakes
2019-20 Di Harrison Lyn Cassar Peter Kingsbury Maureen Bishop
2020-21 Alan Bishop Bill Connell Diane Wilkinson Robin Noakes